18. – 25. 02. 2023 Zájezd na hory

Týdenní zájezd spojený s lyžováním a snowboardováním v Orlických horách pro děti a mládež z náhradních rodin, se uskutečnil o jarních prázdninách Vysočiny v termínu 18. 02. – 25. 02. 2023. Zájezdu se zúčastnilo 17 dětí z náhradních rodin. Všechny děti se naučily lyžovat, Filip se naučil i základům snowboardingu a mnozí svůj styl jízdy zdokonalily pod vedením zkušených instruktorů.

Ze zpětné vazby vyplynulo, že děti vytvořily skvělou partu a těžko se jim loučilo. Po celou dobu chválily kuchařské umění Moniky, která jim vyvářela klasickou českou kuchyni. Aleš večer hrál na kytaru a pak jsme se společně bavili a hráli společenské hry. Poslední den jsme pořádně oslavili volnou zábavou při diskohudbě. Malý Erik a Martin zazářili svými tanečními kreacemi a Lucka s Aničkou excelovaly ve zpěvu.

Zájezd byl finačně podpořen Nadačním fondem Pelhřimovsko a Nadačním fondem Terezy Maxové dětem.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >