Doporučené hračky a pomůcky


Název: Mozaika Maxi3 – abeceda

Výuková mozaika určená nejmladším dětem. Skvělá hračka pro rozvoj myšlení i jemnou motoriku. Dítě se učí nejen písmenka a znaky, ale i barvičky.  Možnost skládání slov a jednoduchých vět.

Zakoupeno běžně v hračkářství

Cena cca 220 Kč


Název: Puzzle „Požár“

Kód produktu: ED522073

Dřevěné puzzle – vhodná hračka pro nácvik jemné motoriky, představivosti atd. A pokud vaše dítě miluje hasiče, není o čem diskutovat.

Zakoupeno přes internet na http://www.nomiland.cz/

Cena cca 509Kč je vyšší, ale za dřevenou hračku se to dá očekávat.

 

 


Název: Pexeso MAXI

Krásné velké barevné obrázky. Dobře se sbírají ze stolu, jsou dostatečně velké, dobře čitelné – opravdu pěkné. Různé druhy : domácí zvířátka, běžné věci, exotická zvířátka známá ze ZOO

Zakoupeno v běžném papírnictví.

Cena cca 70 Kč

 

 


Název: Naučná hra Tvary, barvy, paměť

kód: PX0457A

Zajímavá hra, kde se dítě učí tvary i barvy, procvičuje si paměť a koncentraci- vhodné pro menší i větší děti. Jednoduché, ale praktické. Doporučeno pro věk 5+.

Zakoupeno přes internet na http://www.nomiland.cz/

Cena 215 Kč


Název: WALACHIA Vario XL 184 dílů

WALACHIA Vario XL 184 dílů Z této sady postaví vaše dítě 17 různých modelů staveb. Jednotlivé dílky lze pomocí zámků na jejich koncích kompletovat a stavět tak nejrůznější stavby. Stavebnice obsahuje bukové díly o průměru 15 mm.  Jednotlivé modely lze opakovaně skládat i rozkládat. Vše je zabaleno v kvalitní pevné kartónové krabici s dnem a víkem, která zaručuje dlouhodobou životnost stavebnice. Pro stavbu domu jsou tam i okénka. Střechu připevníte pomocí suchého zipu.

Dřevěná hračka dražšího typu, ale pokud vám ji nerozkouše pes tak vydrží roky. Cena se pohybuje v rozmezí od 800 do 900 Kč (lze najít přes internet vhodného levnějšího prodejce). Dobrý dárek k vánocům – potěší holky i kluky. Náš syn z jednotlivých dílků staví garáže dle své vlastní představivosti.

 

Název: Logico Prima

Obchod Mutabene

Zajímavá jednoduchá výuková pomůcka. Sady různých karet pro předškoláky i školáky. Karty tvrdé, lakované. S pomůckou se velmi dobře manipuluje. Doporučeno pro předškolní i školní věk.

 

Cena : rámeček 259,- Kč, jednotlivé sady karet 223,- Kč

Zakoupeno přes internet na http://www.mutabene.cz//

 

 

 Podělte se s námi o kvalitní a dobré výrobky pro děti

Chcete se s námi podělit o vaše skvělé typy dobrých hraček a pomůcek pro rozvoj dětí? Napište nám na pestounskerodiny@seznam.cz – váš příspěvek rádi zařadíme (lepší je zaslat i s fotkou). Děkujeme.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >