Vzdělávací seminář s názvem Škola – naše velké trápení

Seminář s názvem Škola – naše velké trápení se uskutečnil v termínu 1. – 3.6.2018 v našem krásném slunném okresním městě Pelhřimov. Seminář navštívili náhradní rodiče, které pálí právě toto téma. Manželé Dietrichovi ve spolupráci s paní učitelkou (a pěstounkou) Ivetou Krpálkovou provedli účastníky semináře nejen historií vzdělávání, ale představili jim klasické státní i alternativní školství. Společně se zamýšleli nad vzdělávacím procesem v našich školách, a pokusili se najít východiska ze situací, které příchozí klienty trápily.

Seminář byl obohacen o hledání odpovědí ve skupinách i každý sám za sebe. Po celý víkend vládla mezi přítomnými dobrá nálada a přátelství.

Děti se radovaly z hezkého slunného počasí a převážně svůj čas trávily venku při hrách s míčem a na hřišti. Unavené pak rádi spočinuly v křeslech u pohádky.

Každý den vše završilo dobré jídlo z kuchyně mistra kuchaře pana Karpíška, za což mu všichni vyjádřili velké poděkování 🙂 .

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >