Vzdělávací seminář o inspekci SPOD pro pověřené osoby

V pátek dne 7.10.2016 proběhl na Krajském úřadě Kraje Vysočina jednodenní seminář, který vedl odborný rada a inspekce SPO z ÚP Mgr. Bc. Martin Doležal. Seminář byl určen pro pracovníky pověřených osob a ZDVOP. Všichni přítomní se dozvěděli mnoho užitečných informací, které nám pomohou nejen při vedení našich organizací, které jsou pověřeny sociálně-právní ochranou, ale i při plánovaných kontrolách inspekce SPO.

Vážné téma, ale v podání pana Mgr. Bc Martina Doležala byly chvíle, kdy došlo i na smích a uvolnění v našich řadách. Byl to příjemně strávený den s kolegy.

Za mne, moji kolegyni Alenku, i za celou naši organizaci, chci poděkovat nejen panu inspektorovi, ale i pracovnicím Krajského úřadu, jmenovitě Mgr. Matouškové a Mgr. Nápravníkové za dobrý nápad a pozvání na toto setkání. Vážíme si naší spolupráce a věříme, že bude prospěšná hlavně pro naše klienty.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >