Výlet s oslíkem Filipem

V sobotu 19. května 2007 se domluvilo pět rodin našeho občanského sdružení a vyrazilo spolu do lesa. Oslíka Filipa jsme zapřáhli do vozíku, naložili jsme kytaru, buřty, batohy a všechny malé děti na vozík a vydali se na cestu. Cesta nebyla dlouhá, za to však notně hrbolatá, takže párkrát musely všechny děti vozík tlačit nebo zase naopak brzdit. Počasí se nám vydařilo, buřty jsme snědli úplně všechny a děti si výlet pěkně užily. Děcka soutěžily ve zpěvu i ve stavění „lesních“ domečků, hrály hry, no prostě se dobře bavily. My dospělí odpočívali v chládku lesa, při kávě uvařené na ohni v rendlíku, pro který se hbitě Aleš vrátil do civilizace. Měli jsme fakt klidné příjemné odpoledne, kdy jsme si mohli povídat a nemuseli mít strach, že děti něco někde rozbijí nebo si na ně bude někdo stěžovat.

Příště se sejdeme zase, ale tentokrát to bude na podzim a na vozíku nebudou sedět děti, ale budeme do něj vysypávat košíky plné hub. Máte rádi smaženici nebo houbovou polívku?

Tak to musíte určitě vyrazit s námi a s oslíkem Filipem.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >