Vodácké soustředění – Berounka 7. 2018

Čtyři velká plně obsazená auta. Vezli jsme si na Berounku spoustu proviantu, stany, kanoe, kajaky a hlavně usměvavé a těšící se děti. Naše tábořiště v Nadrybách bylo opět skvělé. počasí jedna báseň – horko vybízelo být u vody, což jsme plnili každý den. V odpoledních hodinách se všichni vraceli unavení, ale stále usměvaví. Malé děti se těšily na táborák a písničky při kytaře, větší děti na své povídání v partě.

V polních podmínkách Monika s Amy a s Laky vařily skvělý guláš s knedlíkem, i kuře na paprice s rýží….. a jestli si myslíte, že v hrnci někdy něco zbylo, tak se tedy šeredně mýlíte, protože na vodě – na té pořádně všem vyhládne.

Odbyly jsme si i nějaké nemoci, ale i to k táboření s dětmi v přírodě patří. Naštěstí nic vážného – zvládli jsme i to !

Bylo veselo až nám z toho praskl měch. Ne, to je legrace až tak veselo nebylo, ale měch praskl, to je pravda. Pro cestu zpět muselo auto vést ty nejmenší a nejlehčí  dětičky, aby překonalo zpáteční cestu 219 km bez vzduchových tlumičů.

Další turnus plánujeme v srpnu na Otavě, která ještě stále drží jako jedna z mála českých řek aspoň nějakou hladinu vody…snad nám taky něco naprší !!!

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >