Vánoční tvořivá dílna

Na sobotu 21.12.2013 jsme přijali pozvání na vánoční tvořivou dílnu. Setkání nabídla a připravila milá vsřícná studentka jménem Pavlína, která třetím rokem studuje Soukromou vyšší školu sociální v Jihlavě. V rámci své absolventské práce se zaměřením na propagaci náhradní rodinné výchovy připravila pro nás a naše děti program a udělala nám tím radost, protože jsme mohli spolu prožít hezké a ničím nerušené předvánoční chvíle.

Vánoční setkání proběhlo v Pelhřimově v sídle našeho sdružení, na Svatovítském náměstí 126.
Začátek setkání byl naplánován na 13.30, rozloučili jsme se v 18 hodin.
Dětí se sešla pěkná hromádka, a tak hned v půl druhé začalo zdobení vánočních perníčků, práce na vánoční výzdobě na okna, děti si vyrobily lodičky ze skořápek – během vyrábění jsme poslouchali uklidňující vánoční písničky v podání Lucie Bílé a pustili jsme si krásný vánoční příběh o kamarádství s názvem Stella. Celé setkání vyvrcholilo lampionovým průvodem splněných přání, který vedl na pelhřimovské náměstí, kde si děti zazvonily na zvonek a podívaly se na rozsvícený vánoční strom. Pod stromečkem jsme se rozloučili a popřáli si hezké vánoce a vánoční svátky.

V rámci výtvarné dílny bylo k dispozoci i občerstvení. Kromě limonád, křupek a ovoce jsme si pochutnali i na upečených bábovkách a vánočním cukroví, které všechny maminky donesly, proto jsme se měli opravdu velmi dobře.

Za sebe, jako jednatelku sdružení, mohu říci, že nebývá zvykem, aby nás někdo oslovil s takto dopředu připraveným programem, s tím, že všechno zajistí, mnohé z toho i sám zaplatí a na nás je, jen abychom se svými dětmi přišli a odpočinuli si. Za tento skvělý nápad velmi děkujeme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >