To jsou fakta maminko …

Sedím v kuchyni a jen tak na půl ucha poslouchám štěbetání svých velkých dětí. Rozebírají situace, které četly popsané na internetu, kdy někdo někam spadl a nešťastnou náhodou se napíchl na nějaký ostrý předmět, který mu projel tělem  a zůstal  mu v těle vězet. Rozebírají situace a nahlas přemýšlí co v takových situacích je třeba dělat  a co naopak se dělat vůbec nesmí.

Jeden z nich přemýšlí přímo nad bizardními věcmi, ale na druhou stranu, i to život může přinést. “ No jo“, povídá, “ to se řekne hezky, nevytahovat ostrý předmět z rány, ale co když tě propíchne obrovský rampouch?“ Bratr mu odpovídá: “ A proč bys ho měl ty chytráku vytahovat? Prostě ho tam necháš a vytáhnou ti ho až v nemocnici.“

Starší bratr se na něj ušklíbne a uzemní ho slovy: “ Tak to jsi na omylu, než se dostaneš k doktorovi a než vyčekáš u něj frontu, rampouch se ti roztaje a jsi v pytli“.

Přemýšlím ad absurdum, ano, syn  má úplnou  pravdu, v čekárnách se někdy čeká opravdu hodně dlouho. Usmívám se  a syn říká: “ No nesměj se maminko, to jsou fakta, nic než holá fakta“.  Od nynějška si budu dávat pozor na rampouchy…..

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >