Sportovní setkání v Bystřici n.Pernštejnem

V týdnu, který předcházel plánovanému pěšímu výletu za Hamroněm se počasí snad zbláznilo a po celé republice začal padat sníh, který způsobil mnohde kalamitní stav (i my měli ještě jablka na zahradě na stromech), proto jsme operativně pěší výlet zrušili a vymysleli pro účastníky na sobotu 17.10.2009 náhradní program.

Dohodly jsme se s koordinátorkou bystřického klubu, že místo Hamroně uděláme sportovní setkání v tělocvičně jejich místního Orla, kde mají senzační zázemí pro svou klubovou činnost. Na setkání přijelo 8 dospělých a 21 dětí. Maminka Marcela s tatínkem Daliborem nám obětavě, za což jim všichni hrozně moc děkujeme, připravili úplně úžasný guláš z hovězího masa s knedlíkem a s chlebem. Oběd proběhl za tichého mlaskání všech dětí i dospělých.

Sportovní setkání bylo úspěšné, 21 dětí soutěžilo jako o život, čtyři družstva, malí, velcí, rychlí, pomalí – rodiče povzbuzovali, Aleš běhal tentokrát s foťákem a Monika si lámala hlavu s tím, jak to nakonec všechno vyhodnotí. Kdo byl nejrychejší ? Kdo snad nejpomalejší ? To opravdu nešlo, nakonec rozhodla jako král Šalamoun, zvítězili všichni. Nikdo nebyl líný, nikdo nefrfňal, všichni se v rámci svých sil a dovedností snažili, proto bonbóny a žvýkačky dostali úplně všichni.

Rodiče si rádi spolu popovídali a jistě měli krásný, příjemný čas. Nikomu z nich určitě nepřišlo, že by to byl promarněný čas.

kraj-vysocina

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >