Sportovní klub v bazénu

Sportovní klub získal finanční dotaci i na sportovní aktivitu v bazénu a v posilovně. Vzhledem k tomu, že Vysočina je veliká, měli jsme v plánu tuto aktivitu zorganizovat nejen v Jihlavě, nabídli jsme koordinátorům klubů, aby využili možnosti jít si společně i s ostatními rodinami zaplavat, do jim blízkého bazénu.

V pátek 6.11.2009 se  sportovní klub tedy poprvé setkal v bazénu a to ve městě Pelhřimov, kde se rodiny dokázaly společně domluvit a aktivitu si zorganizovat.  Plavali a řádili jsme v nově zrekonstruovaném bazénu celou hodinu, od sedmnácti do osmnácti hodin.

V pátek 20.11.2009 jsme naplánovali a hlavně uskutečnili  společnou návštěvu posilovny s většími dětmi a bazénu s  menšími dětmi v areálu sportovní haly v Pelhřimově. Velké děti a teenegery si vzal pod patronát náš Láďa, který už nějaké ty zkušenosti s posilovnou měl, a tak se snažil vysvětlit k čemu, který „mučící“ stroj funguje, co se na něm procvičuje a hlavně jak. Cviky nebyly nijak obtížné, pokud jste na ně koukali jako já,  z lavičky.

A bazén, vířivky, sauna ?  No přeci paráda, co o tom napsat víc….

V sobotu 19.12.2009 jsme se opět setkali v pelhřimovském bazénu a to po promítání výukového filmu o carwingovém lyžování.

Další setkání proběhlo v bazénu ve Vodním ráji v Jihlavě, v úterý 22.prosince 2009. V bazénu, na tobogánu a ve vířivce se sekaly dvě rodinky (třetí rodinu bohužel postihla rychlá a  zákeřná střevní choroba). Maminky si velmi dobře popovídaly ve vířivce, tatínek si s dětmi zařádil v „divoké řece“….

Pondělí 28.prosince 2009 – sníh nám nějak roztál, máme prázdniny a děti se doma nudí, proto jsme se s nimi opět vydali do jihlavského vodního ráje. Hodina a půl vířivek, tobogánu a divoké řeky, sauna a pára byla rájem pro tři rodiny z našeho sdružení.

kraj-vysocina

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >