Radostný Den dětí

 

V sobotu dne 26. května 2012 proběhl  Den dětí, na kterém spolupracovalo spolu s občanským sdružením Pěstounské rodiny kraje Vysočina i Zemědělská akademie v Humpolci a Školní statek v Humpolci. Za finanční podporu patří poděkování panu Petru Moravcovi a paní Marcele Langhammerové, která na sebe převzala i mnoho organizačních úkolů.

Krásný slunečný den přilákal ke společným aktivitám 20 dospělých s jejich 34 dětmi. Zábava byla velmi pestrá, děti se mohly v průběhu dne nejen povozit na koních, ale mohly jít i na malý výlet s ochočenou lamou jménem Šotek. Děti zpívaly a hrály na hudební nástroje a soutěžily v různých sportovních disciplinách. Namalovaly i spoustu krásných obrázků na téma „ Co bude naše rodina dělat o prázdninách“, které byly vyhodnoceny drobnými věcnými cenami.

Prožitek z nádherného sobotního dne, Dne dětí, umocnil společně uvařený oběd a závěrečné grilování klobásek.

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >