Ustanovující schůze ANR ČR

Ustanovující valná hromada Asociace náhradních rodin v České repůblice byla naplánována na pondělí 14. dubna 2009.  Přípravný výbor, který byl zvolen na první informativní schůzce v Praze spolu s donátory ANR ČR pozval náhradní rodiny do Zoologické zahrady v Praze, což byl opravdu úžasný nápad, který mnohé rodiny ocenily., neboť počasí úplně vyzývalo k tomu být spolu v hezkém prostředí.

Dopoledne jsme se, my dospělí, museli sice věnovat schůzování, ale určený čas jsme plně využili ke prospěchu věci a domluvili se nejen na založení ANR ČR, odsouhlasili jsme stanovy, ale zvolili jsme si i svou první předsedkyni asociace, kterou se stala maminka osmi dětí, paní Klára Hesounová Měkutová. Zvolili jsme si i dozorčí radu a výkonný výbor asociace. Byly ustanoveny pracovní skupiny.

Během našeho schůzování se naše děti odebraly v doprovodu dospělých pomocníků na prohlídku zahrady, což jsme velmi pozitivně kvitovali. Organizačně to prostě nemělo chybu. Donátorovi této akce děkujeme i za dobré a kvalitní pohoštění.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >