Klubové setkání náhradních rodin v Pelhřimově

V sobotu 21. února se sešly  v Pelhřimově v sídle našeho sdružení tři „naše“ rodinky, které si vyhradily svůj sobotní čas k tomu, aby společně vytvořily mnoho nádherných věciček z bižuterie. Slečna Petra Codlová se statečně ujala nejen nákupu všeho potřebného materiálu, ale i toho, aby nás zasvětila do tajů lesklých korálků, pidikorálků, drátků a různých maličkých titěrností.

Od 10.00 hodin, kdy jsme se skoro všichni nadšeně vrhli do práce, až do 13.00 hodin, začaly na svět přicházet úžasné náušnice, náramky a náhrdelníky. Něco pro maminky, jen tak z lásky, něco pro tety k narozeninám, a něco si holčičky vyrobily i samo sebou jen tak  pro sebe, prostě pro radost.

Někteří z přítomných se neúčastnili výtvarných dílen, ne proto, že by je to nebavilo, ale protože dostali od právě vznikající Asociace náhradních rodin velmi nelehký úkol. Museli tedy tomu věnovat trochu času, a tak se spojilo příjemné s užitečným, děti vyráběly a Klára, Petr, Aleš a Monika seděli společně u stolu a tvořili návrh stanov a koncepci struktury celé Asociace, což byl a je  docela oříšek (viz poslední foto ve fotogalerii z výroby šperků).

Jak se které výrobky povedly, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Slečně Petře tímto strašně moc děkujeme za všechnu její starost a péči, kterou našim dětem, potažmo našemu sdružení, věnovala. Vzhledem k tomu, že sdružení v tuto chvíli nemá zpracovaný a podaný žádný grant na volno časové aktivity, byla práce a věnovaný čas Petry, oceněn pouze slovy díků, úsměvy dětí a nádhernými výrobky, které na závěr ozdobily krčky přítomných maminek. Petro, mnohokrát Ti, i prostřednictvím těchto stránek, děkujeme. Byla jsi úžasná !!

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >