První klubové setkání v Moravských Budějovicích

Na sobotu 5.září 2009 bylo naplánováno první klubové setkání náhradních rodin a to do nově vzniklého klubu ANR ČR v MNoravských Budějovicích. Setkání zorganizovala maminka pěstounka paní Žaneta Čosová a pozvala k tomu i klub z Pelhřimova, proto nás bylo opravdu hodně. Účastnily se rodiny nejen náhradní z blízkého a dalekého okolí, ale i rodiny, jež jsou teprve žadateli o pěstounskou či adoptivní péči. Uvítali jsme i naší krajskou sociální pracovnici paní Bárkovou, která pracuje právě s náhradními rodinami a která nám je vždy příznivě nakloněna a má pro nás nejen slova povzbuzení, ale i mnoho důležitých informací, které se na poli NRP dějí. Aleš Dietrich, předseda našeho o.s. a člen dozorčí rady ANR ČR, poskytl přehršel informací nejen o sdružení samotném, ale i o práci klubů zde na Vysočině a o Asociaci náhradních rodin, jež byla založena v dubnu tohoto roku, právě proto, aby pomáhala nám náhradním rodičům a byla naší zastřešující organizací.

Setkání bylo velmi přínosné a děti měly svůj program ve vedlejším sále, kde se o ně starala maminka paní Čosové a studentka sociální školy, která je sama vychovávána v pěstounské rodině.

Více info najdete v sekci Klubová setkání na těchto stránkách.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >