První instalace naší pokladničky

Dnes 6. února 2009 byla naše pokladnička, určená pro veřejnou sbírku, poprvé představena veřejnosti. Po všech peripetiích, které s sebou přineslo nejen samotné povolení této sbírky, ale i výroba celého stojanu, jsme dnes v dopoledních hodinách nechali „úřady “ zapečetit zámeček na pokladničce, sepsali o tom všem protokol a pak odnesli celý stojan i s pokladničkou na zdravotní středisko v Nové Cerekvi, kde nám ji Pharm. Jindřich Pelíšek dovolil umístit ve své lékárně.

Tímto jsme tedy zahájili veřejnou sbírku ve prospěch našeho sdružení. Výtěžek sbírky bude použit na podporu sdružování a vzdělávání rodin zapojených do náhradní rodinné péče. Motto, které nese panel umístěný pod pokladničkou zní: “ Domov to je rodina “ , s čímž zajisté musíme všichni jenom souhlasit.

Pokladničce přejeme, aby ji potkávali jen štědří lidé, kteří vědí nebo si umí představit, že práce pěstounů není jednoduchá a měli natolik nakloněná srdce k takovým to rodinám, že je dokáží podpořit i finančně. Pokud si dobře přečtou naše letáčky nebo plán činnosti na webových stránkách, musí vidět a cítit, že vše se snažíme dělat pro děti a pro rodiny, kde tyto děti našly svůj domov, našly mámu a tátu a mnohdy i sourozence, kamarády a další lidi, kteří se jim snaží pomáhat.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >