Promítání instruktážního filmu o carvingovém lyžování

V sobotu dne 19.12.2009 jsme se sešli  v 16.00  k promítání instruktážního filmu o carvingovém lyžování, jenž byl brán  jako  součást lyžařského výcviku, který chystáme na únor 2010 pro děti a mládež z našeho sdružení. Naší snahou  bylo  zajistit tento lyžařský výcvik v době jarních prázdnin Vysočiny, což se nám povedlo, a tak se chystáme do Jeseníků na krásnou horskou chalupu s plnou penzí, v blízkosti sjezdovek pro začínající i pokročilé lyžaře (více se dočtete za pár dní v samostatném článku).

Po shlédnutí krásného výukového materiálu o novém stylu v lyžování – o carvingu, se nám již opravdu po sněhu, po pořádném sněhu, opravdu zastesklo. Ty děti, které pod stromeček neměly dostat lyže, je tam nyní určitě najdou, protože nejeden tatínek hned ráno vyběhl do obchodu dětem koupit kvalitní carvingové lyže, nové přílby a dobré boty.

Po  promítání jsme si šli všichni  ještě  zaplavat a odpočinout si do blízkého pelhřimovského bazénu.

Obě aktivity byly podpořeny z Fondu Vysočiny.

kraj-vysocina

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >