Pracovní cesta do Portugalska

Ve dnech  20.- 25. 10. 2013  navštívil předseda organizace Aleš Dietrich daleké Portugalsko. Tato cesta se konala v rámci projektu, jež nesl název „Využití mezinárodních zkušeností pro zvýšení zaměstnatelnosti mladých ohrožených nezaměstnaností“ pořádaného Asociací manažerů absolventů, ve kterém figurujeme  jako partneři.

Pan Aleš Dietrich společně s dalšími sedmi představiteli NNO pracujícími s cílovou skupinou sociálně vyloučených mladých lidí, navštívili několik organizací věnující se této problematice, aby zde čerpali inspiraci a popřípadě přenesli modely dobré praxe do svých organizací. V tuto chvíli všichni zúčastnění sepisují své dojmy a poznatky do zprávy z pracovní cesty, o které se s vámi předseda naší organizace posdílí po jejím zpracování.

Projekt je  spolufinancován z prostředků Evropských sociálních fondů v České republice prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnannost a státního rozpočtu České republiky.


Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >