Morava 2010 – vodácké soustředění dětí a mládeže

V týdnu od pondělí 19.7.2010 do soboty 24.7.2010 proběhlo vodácké soustředění na řece Moravě. V kurzu bylo letos zařazeno 12 dětí a další 4 byly s námi, ale pro svůj nízký věk jsme je nebrali jako plnohodnotné účastníky. Letošní rok byl jiný i v tom, že s námi jeli tyto malé děti v doprovodu svých maminek nebo tatínků a oni se ujali starosti kolem kuchyně a nákupů, za což jim patří neskonalý dík., neboť z instruktorů na vodě sejmuli obrovské břímě.

                           

Naše děti se něčemu novému zase naučily nebo se v něčem  zdokonalily. Všichni jsme byli notně unaveni, ale spokojeni. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo celý týden. Pršelo nám jen poslední noc a to určitě jen proto, aby se vodou naplnila malá říčka Moravská Sázava, kterou jsme si chtěli sjet, ale celý týden neměla dostatek vody.

Akce byla velmi dobrá a těšíme se na její další ročník.

Poděkovat tímto chceme i panu Moravcovi a jeho manželce za finanční obnos, který našemu sdružení poslal a který pokryl mnohé z výdajů této aktivity pro děti a mládež z náhradních rodin.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >