Lyžování na Čeřínku

Lyžování na Čeřínku u Jihlavy je úplná paráda. Doporučujeme Vám využít ochotného srdce tatínka-pěstouna Aleše, který si minulý rok udělal instruktorský kurz lyžování, aby mohl Vás a Vaše děti naučit něčemu novému nebo aby Vám pomohl zdokonalit Vaše lyžařské umění. Pokud tedy budou dobré sněhové podmínky a pojedou vleky, můžete si s ním domluvit termín a hodinu, kdy se společně sejdete na sjezdovce. Bohužel o jarních prázdninách bude s dětmi z našeho sdružení v Jizerských horách, proto přichází v úvahu jen pátky a soboty mimo jarní prázdniny.

Další článeček o našem lyžování jsme ukryli do sekce “ Příspěvky „.

Rádi bychom do budoucna udělali lyžařský zájezd na hory a to buď pro celé rodiny nebo jen pro děti z našeho sdružení, ale všechno stojí jen na financích, kterých se stále nedostává. Pokud byste někdo věděl o nějakém slušném levném ubytování na horách s kapacitou tak pro 14 lidí, nezapomeňte nám dát o tom vědět.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >