Léto na Vysočině

Pozvánka na prodloužený víkend pro děti a mládež s názvem Léto na Vysočině

Datum konání:  18. 8 – 21.8.2016

Začátek:  ve čtvrtek od 16.00 hodin v Nové Cerekvi        Ukončení:  v neděli ve 16.00 hodin v NC

Místo konání:  Vysočina

Cena: 2200 Kč na dítě.

Velmi vyhledávaná a žádaná aktivita, která pomůže zaměstnaným rodičům a sejme z nich aspoň na pár dní břímě kam s dětmi, když ony mají prázdniny a rodiče chtě nechtě musí do práce.

Začínáme příjezdem dětí do Nové Cerekve ve čtvrtek 18.8.2016 mezi 16- 18 hodinou. Další program se odvine od toho, jaké bude počasí, ale i kdyby nebylo přiznivé, jsme dostatečně na vaše děti připraveni, aby se ani tak nenudily.

V plánu máme opékání masa a klobásek na grilu, pak „prověřit“ koupaliště Žabák v Humpolci, navštívit místní hrádek Orlík, uskutečnit výlet na nedaleký Křemešník a vylézt na jeho rozhlednu, v sobotních odpoledních hodinách pak navštívit vyhlášené Muzeum rekordů a kuriozit. V neděli objednáme sluníčko a bude-li k dispozici, zajedeme se vykoupat k rybníku s tobogánem. Bude-li dost nadšenců, zahrajeme si i míčové hry.

Odjezd spokojených dětí je plánován na neděli 21.8.2016 z NC v 16. hodin.

Informace k přihlášení: Přihlášku najdete na našich webových stránkách www.pestvys.cz nebo se můžete elektronicky přihlásit na www.jduzavami.cz – (ve výjimečných případech se lze přihlásit i telefonicky na 739014224).

Informace k platbě:  Platby přijímáme na účet 247830604 / 0300 nebo v hotovosti při předávání dítěte.  Možno vystavit fakturu pro vaši dohodovou organizaci či potvrzení o provedené platbě. S vaší dohodovou organizací je nutno se domluvit předem o účasti vašeho dítěte a to z důvodu bezproblémového proplacení.

Na setkání s vámi se těší Aleš a Monika Dietrichovi, představitelé organizace Pěstounské rodiny Kraje Vysočina, z.ú.

                       

pozvánka na prodloužený víkend

přihláška na prodloužený víkend 2016

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >