Letní stanování náhradních rodin

Letní stanování náhradních rodin proběhlo na konci července opět na Branišově. Setkání se účastnilo několik rodin, některé přijeli na vzdělávání, některé jen na dovolenou.

Vzdělávání se ujali lektoři náhradního rodičovství, manželé Dietrichovi, kteří školili v tématu Puberta našich dětí. O zajímavé informace, ale i legraci nebyla nouze, zvláště když účastníci vytáhli svoje fotografie z období puberty.

O rodiny a jejich pohodlí a jídlo se postarali manželé Trávníčkovi, za což jim patří obrovský dík.

Letos se o děti přítomných účastníků vzdělávání staraly dvě dívky, Lucka s Kateřinou. Všichni dospělí i všechny děti ocenily jejich připravený program. S velkou péčí a láskou se celý týden staraly o to, aby se dětem program líbil, ale i o to, aby nebyly děti rušivým elemntem při vzdělávání rodičů. Lucko a Kateřino, i vám patří velký dík za vaši snahu.

Slečna Monika a Nikola si vzaly na starost Adélku, která byla vděčná za jejich doprovod, starostlivost a výlety po okolí. Ani to nebyla služba jednoduchá a i za ni Vám dvěma chceme touto cestou poděkovat.

Počasí bylo pěkné, děti skotačily na trampolíně, chodily se koupat, hrály ping pong – prostě užívaly léta a krásných prázdninových dní.

Za rok se sejdeme zhruba ve stejném termínu – na Branišově nebo někde jinde – ještě uvidíme – změna je život.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >