Květnový společný výlet na hrádek a rozhlednu Orlík

Krásné jarní teplé počasí  v sobotu 12.5.2018 provázelo lesní cestou na hrádek Orlík 6 rodin s jejich 15 dětmi. Mírný větřík nás ovíval, když jsme šplhali na rozhlednu. Točité schodiště nádherně zrekonstruované rozhledny bylo náročné zdolat, ale nakonec jsme se tam vyšplhali úplně všichni (jen pejskové museli čekat dole).

Nádherný pohodový výlet jsme v jeho polovině obohatili o dobrý oběd v restouraci Rozkoš. Kuřecí medailonky s hranolky či jelení svíčková se šesti knedlíky jistily naši pohodu. Děti si užívaly společných chvil se svými rodiči. Rodiče si mezi sebou dobře popovídali o svých straostech, ale i radostech.

Výlet jsme zakončili na humpoleckém dětském dopravním hřišti, kde jsme dětem z aut vytáhli kola, koloběžky, odstrkovadla a kolečkové brusle a nechali je dvě hodiny vyřádit mezi semafory a dopravními značkami. Je pravda, že někteří neukáznění to brali na červenou a v protisměru ….

Pohoda vládla po celý den a všichni jsme se shodli na tom, že to byl dobře strávený čas. Nechcete se k nám příště přidat i vy?

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >