11. 2022.2 Křesťanské principy ve výchově …

Víkend 25. – 27. 11. 2022 proběhl v Pelhřimově pod vedením lektorů – sourozenců Bc. Jany Frantíkové, DiS. a Mgr. Aleše Dietricha seminář s názvem „Křesťanské pricipy ve výchově přijatých dětí, aneb děti jako svěřený poklad“.

Účastníci přijeli z celé republiky, aby se jednak něco nového dozvěděli a aby sdíleli jaké křesťanské principy používají ve výchově svých přijatých dětí. Spolu s lektory se zamýšleli nad tím, zda jim svěřené děti opravdu berou jako svěřený poklad. Hovořili o tom, da je nějaký rozdíl mezi výchovou přijatých dětí v běžné rodině a v rodině křesťanské. Přemýšleli jsme, zda skutečně umíme využít sílu křesťanské víry při výchově nám svěřených přijatých dětí a zda jim umíme dát něco navíc. Moralizujeme je nebo se jim snažíme pomoc a připravit je na jejich vlastní dospělost?

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >