„Nebuďte se starostmi sami“

Na Vysočině probíhají klubová setkání pro náhradní rodiny (rodiče a děti) i zájemce o NRP a to konkrétně  v Nové Cerekvi poblíž  Pelhřimova.

Program setkání je vždy částečně strukturovaný (přednáška nebo beseda s odborníkem), a také volný ( kde si spolu rodiny jen tak povídají a jsou spolu ).

Přesný program je vždy upřesněn koordinátorem, ten oslovuje odborníka, který odpovídá na dotazy přítomných, a může pomoci při řešení různých životních situací. Klubová setkání aktuálně konají podle domluvy rodin.

Setkáváním můžete výrazně ovlivnit hlavně své vlastní životy  aživoty svých dětí. Najdete tam spřízněné duše a lidi, kteří Vás pochopí, pomohou, nekritizují a jsou tu spolu s vámi.

Od roku 2013, kdy vešla v platnost povinnost 24 hodinového vzdělávání pěstounů, je možno započítat čas strávený na klubovém setkání do 24 hodinové vzdělávací povinnosti. Podmínkou je odborné vedení diskuze na zvolené téma a podepsání prezenční listiny.

Nová Cerekev

kontaktní osoba a koordinátor klubových setkání:

paní Monika Dietrichová tel.: 739 014 224  

e- mailová adresa: monikadietrichova@seznam.cz

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >