Jak na chronickou rýmu

https://www.maminka.cz/clanek/ma-vase-dite-chronickou-rymu-zkuste-vyplachy-nosu-konvickou

Výplachy konvičkou máme sami doma odzkoušené – je to opravdu velmi účinné. Používali jsme ji k výplachům nosní dutiny každý večer před spaním – výplachy Vincentkou, kterou lze koupít v lékárně. Výplach konvičkou je daleko účinnější než vystříkat nos sprayem s Vincentkou. Dítě si zvykne a nakonec si to může dělat i samo. Naše holčička měla neustálou chronickou až neuvěřitelnou rýmu, do školy jsme ji dvakrát do měsíce dávali krabici plnou kapesníčků a chodila smrkat za dveře nebo na záchod, aby se lidem nezvedal žaludek. Mnohokrát jí píchali ouška, nakonec ji dali trubičky, má částečnou ztrátu sluchu na jednom oušku. Věřím, že kdybychom konvičku a výplachy znali dříve, mohli jsme předejít ůzným trápením a bolestem.

Konvička pro výplachy Vincentkou byla ideálním pomocníkem a rýma odešla během dvou měsíců. Sama dcera se podivila, když poprvé ve svém životě mohla dýchat oběma nosními dírkami najednou. Jakmile se rýma, a teď už ne chronická, ale jen z nachlazení objeví, dcera ihned sama od sebe obnovuje výplachy.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >