II. členská schůze Asociace Dítě a rodina

II. členská schůze ADaR proběhla v Praze dne 19.1.2017. Účastnilo se jí poměrně hodně lidí z mnoha organizací z celé ČR. Témata byla zajímavá, a tak kromě zhodnocení roku 2016 nám byl zástupcem MPSV prezentován projekt s názvem Rozvoj náhradní rodinné péče. Zástupcem organizace Lumos Foundation byl představen aktuální stav Podnětu Rady vlády ČR pro lidská práva ke sjednocení služeb pro ohrožené děti a k úpravě podmínek pro poskytování pobytových služeb těmto dětem.

V odpoledním bloku jsme si pak ve skupinkách definovali několik zajímavých okruhů, které by bylo možno rozvinout a napomoci celému systému NRP k jeho lepšímu fungování. Od 14 hodin se členové schůze přesunuli k neformálnímu povídání do přístaviště parníků, kde se nalodili a vyrazili po Vltavě k Vyšehradu a zpět.

Za nás  a naši organizai velmi děkujeme za zajímavé postřehy, materiály, představení projektů, osobnímu povídání i nevšednímu zážitku z plavby pod Vyšehradem a Karlovým mostem. Děkujeme za podporu, kterou skrze organizaci ADaR dostáváme.

Těšíme se na další setkání.

za Pěstounské rodiny Kraje Vysočina

A+M

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >