Finanční gramotnost 2019

Na víkendové dny se do Pelhřimova sjelo 10 dětí z náhradních rodin. Lektoři Ivan Matějů, PhDr. a Jana Gorová mluvili na téma financí už podruhé a opět sklidili velký úspěch.

Letošní ročník byl druhý a nesl název „Jak předejít velkým životním průšvihům“. Mluvilo se o platebních kartách, účtech, bankách, platbách a spoustě dalších užitečných informací. Zahráli jsme si různé hry a vyluštili rébusy.

Sobotní odpoledne jsme strávili pod vedením Aleše na Křemešníku, vylezli na rozhlednu Pípalku, podívali se na Sluneční paseku, omrkli Zlatou a Stříbnou studánku. V hotelu jsme si dali zmrzlinu a večer zakončili grilováním a společenskou hrou, ve které zvítězil Daniel Pavelka, který si zapamatoval 42 různých slov.

Neděle pak byla znova protkána spoustou informací, které se budou na prahu dospělosti jisto jistě hodit. Zpětnovazení dotazníky nám potvrdily, že tomu tak je, všichni odešli obohaceni a chtějí se příští rok zúčastnit znova.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >