Den dětí ve Škrdlovicích

Sobota 25.5.2013 ve Škrdlovicích se nesla v duchu oslav Dne dětí. Každý z přítomných jej však slavil jiným způsobem. Děti radostně společnými hrami i sportováním a to i přes nepřízeň počasí. Maminky si rády popovídaly při teplém čaji a koláčích v kuchyni a tatínkové při práci na renovaci podsad našich táborových stanů. Témat k povídání bylo hodně, od přípravy klubových aktivit (sešli jsme se tu zástupci 4 klubů ANR ČR, jež velmi úzce spolupracují s naším sdružením na Vysočině) až po sdílení radostí i starostí kolem našich malých i velkých dětí. Dostalo se i na téma povinného vzdělávání náhradních rodičů a přípravy pěstounů na přechodnou dobu. Společně jsme se natěšili i na letní aktivity, při kterých se budeme mnozí potkávat.

Společné grilování a pečení buřtíků a klobás na ohni nás spojilo v jeden velký houf. 12 dospělých s jejich 42 dětmi a to už je pořádné tlupa, která sní i pořádný kotel guláše.

Odpoledne se trochu vyčasilo, slunce se prodralo mraky, snad proto, aby nám udělalo radost, a tak jsme se vydali s našimi dětmi na procházku do krásné přírody Žďárska.

 

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >