Den dětí se sportováním v Pelhřimově

V sobotu 24.5.2014 proběhl Den dětí v Pelhřimově se sportováním a společným grilováním. Strávili jsme příjemné odpoledne ve Squash centru Výsluní, které pro naše rodiny připravilo odpoledne plné soutěží, dobrého jídla a pití.

K dobrému masu a klobáskám se podávala točená kofola a k dispozici byly i další nealkoholické nápoje. Ke kávě maminky přivezly dobré buchty a koláče.  Stoly se prohýbaly dobrým jídlem. Po pátku plném bouřek se na nás v sobotu usmívalo slunce celý den, a tak děti soutěžily a soutěžily. První místo vyhrál Míša T., který se o svou výhru, o nádherný  a velmi dobrý banánový dort se šlehačkou, kamarádsky rozdělil se všemi přítomnými dětmi i rodiči.

Nádherné odpoledne ve Squash Centru s výhledem na celý prosluněný Pelhřimov nám zpříjemňovaly jemné písně (chvály) křesťanského sboru s andělským hlasem paní Magdy. Některé děti se spontánně přidávaly, což bylo krásné a fascinující. Děti nám v rámci odpoledne předvedly, co se všechno, za ten rok, co jsme se neviděli, naučily, některé nám zazpívaly, zarecitovaly, jiné nám zahrály na hudební nástoje.

Sobota byla dobře stráveným časem mezi dobře naladěnými lidmi.

Těšíme se na Vás i příště.

Aleš s Monikou

 

logoANRCR

squosVysluni

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >