Červencová vodácká soustředění na řece Ohři

Od 10. 7 do 15.7. 2017 a od 16.7. do 21.7.2017 proběhly dvě první červencová vodácké soustředění. S kupou dětí jsme se vrátili na velmi krásnou řeku Ohři v Karlovarském kraji. Základnu jsme postavili v kempu Dronte v Kynšperku nad Ohří, kde se o nás vzorně starala paní Jarka se svým týmem. Poděkování za vstřícné jednání patří i majiteli půjčovny vodáckého vybavení Dronte panu Vladimíru Pražákovi, který nám opětovně poskytl slevu na služby spojené s naším pobytem.

První týden nám počasí moc nepřálo, ale dětem to kupodivu ani moc nevadilo. Program „na vodě“ má svá specifika a nakonec je tak trošku jedno jestli jedete v pláštěnce nebo ne. Nepříjemné je to, že se člověk nemůže moc koupat a neuschnou mu mokré věci, ale týden se to dá přežít i v jedněch trenýrkách, jak s oblibou říkají staří mazáci.

Druhý týden byl více slunečný, a tak si dětí užily i koupání na jezech. Ohře je krásná, průzračná říčka mírného toku s občasnými stupmi, peřejemi a vesměs dobře sjízdnými jezy.

Vaření zajišťovala Monika s Laky. Na vodě se o děti staral Aleš s Mantym. Zranění jsme žádná neošetřovali – jen jednu angínu a lišej na pusince.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >