24. – 26. 11. 2023 Síla víry v životě náhradních rodin

24. – 26. 11. 2023 proběhne skupinové 24 hodinové vzdělávání pro pěstouny – křesťany, jež jsme nazvali „Síla víry v životě náhradních rodin“. Seminář budou lektorovat sourozenci a dlouholetí pěstouni Mgr. Aleš Dietrich ve spolupráci s Bc. Janou Frantíkovou, DiS.

Anotace: Bible je pro každého křesťana ta nejzákladnější kniha a to kniha velice praktická i pro dnešní dobu. Víra v Boha je zde prezentována skrze mnohé příběhy různých lidí v různých životních situacích. V Bibli můžeme mnohokrát postřehnout i příběhy dětí, které z různých důvodů nevyrůstaly u svých biologických rodičů.  A tato víra v praxi se týká i nás a našich přijatých dětí.

Sejdeme se v Hodějovické 2163 v Pelhřimově (v sídle organizace) v pátek 24. 11. 2023 v 15.30 hodin a rozloučíme se v neděli 26. 11. 2023 kolem 17 hodiny (záleží ne délce přestávek, domluvě klientů a po splnění hodin vzdělávání).

Cena za 24 hodin vzdělávání je stanovena na …… Kč. Za ubytování …..Kč. (možno hradi z dohody o výkonu PP).

Stravu si klienti hradí sami.

Možno je zajistit i skupinové hlídání dětí, které se také může hradit z dohody o výkonu PP.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >