05. – 07.11.2021 Jak nastavovat hranice přijatým dětem

Místo konání: Hodějovická 2163, Pelhřimov

Lektoři: Bc. Aleš Dietrich a Mgr. Monika Dietrichová

Anotace semináře: Železná opona nebo volný pohyb migrantů? Autokratická výchova nebo „free style“? Setrvávat v extrémních polohách není zpravidla dobré ani ve výchově, ale mezi nimi je celá škála možností, jak děti formovat. Bez hranic, mantinelů či pravidel to však nepůjde a zůstane jen beztvará hmota. Jak získat ty správné „tvary“ a jaká „tvořítka“ k tomu potřebujeme, budeme společně sdílet na tomto semináři.

Medailónky lektorů: Dietrichovi jsou vedle sebe letos 40 let, 36 let jsou manželé. Vychovali svoje čtyři děti a 10 dětí přijali pod svou střechu z různých prostředí, v různém věku, s různými handicapy. Od vlastních i přijatých dětí jsou už i několikanásobnými prarodiči. Pěstouny jsou od roku 1993. V pokročilém věku se rozhodli pro studium vysoké školy v oboru sociální práce a získali tak vysokočkolské vzdělání a tituly. Organizaci Pěstounské rodiny Kraje Vysočina pomáhali založit v roce 2005 a od roku 2007 jsou v jejím čele. Na poli náhradního rodičovství pracují rádi a při práci s rodinami v rámci doprovázení se cítí naplněni.

Cena: možno hradit z dohody o výkonu PP

za 24 hodin vzdělávání 4800 Kč + 880 Kč za ubytování a 500 Kč za stravu

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >