Vzpomínka na prázdniny

Letos jsme jeli na akci pěstounských rodin poprvé, vybrali jsme si prodloužený víkend v Moravči blízko Nové Cerekve. Počasí nám moc nepřálo, ale naše zážitky to nijak negativně neovlivnilo.

Ve čtvrtek po obědě jsme vyrazili a když jsme kolem páté přicestovali na místo, přivítala nás parta usměvavých lidí. Nekonalo se žádné rozpačité okoukávání, byli jsme přijati velice mile a děti se hned vmísily mezi ostatní. Začátek tedy velmi příjemný.

Jak už jsem psala, počasí nic moc, zato zážitků spousta. V pátek jsme navštívili rodinu Kohoutových, kteří chovají a cvičí koně. Nejen ukázky „drezury“, ale hlavně jejich úžasný přístup k nám nás nadchl a syn Jeník, který se zprvu bál i toho nejmenšího koníka pohladit nakonec jezdil na koních a tvářil se jako „mazák“. Naše hostitele neodradil ani jeho ani Adélčin strach a křik „Já nechci,já se bojím“ a Jeníka přesvědčili lépe než taťka s mamkou…

Trampolína, která stála uprostřed minitábora si „oddychla“ až v noci. A děti Havelkovy – Tomášek,Patriček a Ivetka, Ditrichovy- Lucka,Patrik a Lešek, náš Jeník a Adélka, ale i Kuba, Honzík a Romča, jí daly pořádně zabrat. Neustále počítaly kila,aby ji nepřetížily, ale většinou se nemohly dohodnout, kdo by měl odejít.

Bazén v Pelhřimově i výpravy do lesa byli skvělé a tak se nám v neděli vůbec nechtělo domů.

Díky Monice,Alešovi,Milanovi a Majce za organizaci a všem ostatním, kteří s námi tento víkend prožili.

Těšíme se na další akce, kterých se budeme moci zúčastnit a všechny moc a moc zdravíme.

Blanka+Jenda+Adélka+Jeník Balíkovi

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >