Poděkování za pořádání Vodáckého soustředění na řece Otavě 2011

Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za pořádání Vodáckého soustředění na řece Otavě 2011, kterého se účastnil i náš Tomáš. Tomáše máme v pěstounské péči 3 roky. Letos v květnu jsme do rodiny přijaly dvě sestřičky Aničku (2) a Natálku (3),dalším členem naší rodiny je syn Ondřej (16). Po přijetí holčiček se rozjel pěkný kolotoč a do toho se po roce a půl ozvala Tomášova biologická matka a skoro vše co jsme Tomášem vybudovaly se narušilo.Tomáš nás přestal brát jako rodinu a jeho chování se zhoršilo.

Začínaly prázdniny a problémy s Tomášem se stupňovaly. Naštěstí jsme objevily na stránkách Asociace náhradních rodin České republiky nabídku na vodácké soustředění na Otavě. Manžele Dietrichovi  jsme stručně seznámili s Tomášovou situací a s drobnými problémy s dopravou (ČD opět nezklamaly). Tomáš na vodu nakonec dorazil. Do nového kolektivu hned zapadl a změna prostředí mu evidentně  velmi prospěla. Díky citlivému přístupu všech účastníků soustředění se nám domů opět vrátil náš Tomáš, tak jak jsme ho znali, moc mu se na Otavě líbilo a často na nové kamarády vzpomíná. Rád by jel na vodu i příští rok,a tentokrát i s Ondrou. Rádi bychom tímto ještě jednou poděkovali všem, co podobné akce organizují.
N.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >