Vánoční plavání ve Vodním ráji v Jihlavě

Prosinec, vánoční svátky jsou v běhu, děti mají prázdniny, venku jak na jaře – po sněhu ani památky. Co budeme s našimi dětmi dělat? Přeci je nenecháme jen se válet u televize a hrát hry na počítači? My všichni jsme si kladli tyto znepokojující otázky.

Přišel impuls – pojďme si společně zaplavat. Kam? Jednoznačně vyhrává Vodní ráj v Jihlavě. Ze všech koutů Vysočiny to máme zhruba stejně daleko, a tak domlouváme den a hodinu setkání a pak už jen vyrazit vstříc společné zábavě.

Šest náhradních rodinek se svými vlastními i přijatými dětmi (celkem 29 lidí) si zadovádělo, odpočinulo, zaplavalo, vyvířilo, vysaunovalo, popovídalo – no prostě si užilo. Za okny bazénu – jaro v zimě, voda teplá jak kafe, lidí tak akorát. Děti se rádi viděly se svými kamarády a dospěláci si rádi mezi sebou sdíleli své radosti a starosti, které mají či zrovna překonávají ve svých rodinách.

Byl to dobře strávený čas. Sponzorům, děkujeme za jejich štědrý finanční příspěvek, ze kterého jsme mohli rodinám zaplatit vstupné – velmi si vážíme Vaší pomoci, ještě jednou DĚKUJEME.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >