Seminář Etika sociálních a klíčových pracovníků

V sobotu dne 8.10.2016 proběhl dlouho očekávaný jednodenní seminář na velmi kontroverzní téma a to Etika sociálních a klíčových pracovníků aneb kde jsou hranice soukromí pěstounů. Seminář byl 5 hodinový a jeho lektorování se ujala vedoucí oddělení náhradní rodinné péče z Magistrátu města Jihlava p. Mgr. Zdeňka Zamazalová. Pět hodin povídání na velmi zajímavé téma uteklo jako voda. Velkou část semináře jsme věnovali pěstounské péči na přechodnou dobu, ale i škole a učitelům, i samotným úřadům a úředníkům, kteří navštěvují domácnosti osob pečujících i pověřeným osobám, jež doprovází osoby pečující v rámci dohod o výkonu PP a PPPD. Účastníci se dotazovali v průběhu celého semináře a odborník na svém místě, p. Zamazalová, bravurně odpovídala na jejich všetečné otázky.

Pořadatelům, manželům Dietrichovým, lektorce paní Mgr. Zamazalové i všem zúčastněným touto cestou děkujeme za jejich odvahu i lidský přístup k tématu.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >