7. 2020 Týdenní vodácká aktivita na Ohři

Od 13. 07. 2020 do 18. 07. 2020 jsme se vydali na týdenní sportovní akci na řeku Ohři. Sportovního vyžití se zúčastnilo 21 dětí ve věku od 6 let do 19 let se čtyřmi vedoucími.

Léto bylo v plném proudu, slunce svítilo, občas i sprchlo. Nikdo nebyl z cukru, tak to nevadilo, ba naopak i tyto nepříjemnosti jsou důležité, formují totiž v dětech zkušenost, že umí překonat nepohodlí a že jsou statečné, že se nerozpláčou, když někde něco bolí nebo tlačí či prší na hlavu a je zima. Večer u ohně se pak zpívá a vypráví o tom, co se přes den událo, kdo se kde cvaknul, kde byl nejlepší jez, na kterém se dalo cvičit nebo blbnout a sjíždět ho po zadku.

Dobré jídlo, dostatek pití, stan, karimatka a teplý spacák, spousta kamarádů, kulatý míč na kopání, oheň a kytara, kanoe a kajaky všech barev, dobrá nálada, správní vedoucí do pohody i nepohody a plno hodných dětí – to byla OHŘE 2020.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >